Vážení sportovní přátelé,

v rámci oslav 20 let společnosti Hejduk sport a otevření nové prodejny na adrese Škroupova 469, jsme si pro vás připravili několik akcí, se kterými bych vás tímto emailem rád seznámil. Na eshopu na adrese www.hejduksport.cz probíhá již od 10. 11. masivní slevová akce a totální výprodej několika produktů. Pozadu nezůstane ale ani naše prodejna, na které jsme si pro vás krom slev až 60% přichystali bezkonkurenční ceny především na top modely bruslí, nebo hokejky CCM.

Právě v oblasti bruslí nabízí naše prodejna bezkonkurenční servis. Brusle vám pomůžeme vybrat třeba i pomocí CCM scanneru, který zanalyzuje vaši nohu a doporučí vhodnou velikost i model bruslí. Nově analyzujeme i výšku klenby, a jsme schopni nabídnout vhodné anatomické vložky, které udrží vaše nohy v komfortu. Samozřejmostí zůstává i plný servis v oblasti broušení bruslí na brusce Pro Sharp.

 

V rámci akcí, jsme pro vás zlevnili všechny top modely bruslí CCM:

Brusle CCM JET SPEED FT1 SR 20 557,- -> 11 900,-

Brusle CCM RIBCORE 70K SR 18 500,- -> 11 900,-

Brusle CCM SUPER TACKS SR 20 557,- -> 7 990,-

 

Od 12. 11. soutěžíme s produkty CCM o vstupenky na extraligový zápas mezi Mountfieldem HK a Litvínovem, který se odehraje 23. 11. Stačí pouze nakoupit jakékoli zboží značky CCM a vyplnit soutěžní herní formulářOd 19. 11. jsme si pro vás připravili akci s poukázkami za nákup. Při nákupu nad 2000,- získá zákazník poukázku v hodnotě 400,- , 800,- nebo 1200,- korun na další nákup.

Děkuji za čas, který byl vámi věnován čtením tohoto emailu a těším se na viděnou v naší nové prodejně.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

Bc. Tomáš Veselý

Manager prodejny,

marketing & media koordinátor

Škroupova 469/18

500 02 Hradec Králové

image001

 

Aktuality

Hokejová výstroj a výzbroj

 Z důvodu nařízení Vlády ČR o karanténě je zrušeno zítřejší vyzvedávání výstrojí z kabiny.

Vstup na předkolo Play-off

Info ke vstupu pro mládežníky na utkání předkola Play-off A týmu. Vstup na tyto utkání bude ve stejném režimu jako na utkání základní části, tedy 30 min. před utkáním od Jiráskových sadů a sezení bude stejné , tedy pod kotlem

Slevy na příspěvcích za vysvědčení

Do 15.2.2020 mohou rodiče požádat o slevu na příspěvcích ve výši 1000kč, pokud splní podmínky které jsou v „Organizačních pokynech“. Vedoucí vyberou žádosti s kopií vysvědčení a předají hlavnímu trenérovi.V žádosti musí být jméno hráče, rodné číslo a číslo účtu kam se v případě kladného vyjádření peníze pošlou.

Akce – Skatemill Hemský PCE

V příloze posílám nabídku pana Hemského z Pardubic na využívání Skatemillu a dalších sportovních aktivit v jeho centru Asportshemský se slevou 50%. AKCE - Skatemil  

Vstup do chodby ke kabinám A týmu

Info ke vstupu do chodby A týmu – je vydán přísný zákaz vstupu rodičů a dalších osob, mimo trenérů a vedoucích. Pokud budete mít nějakou schůzku tak využívejte prosím místnost u posilovny, děkuji.  

Skatemill centrum Hradec Králové

Zápasové vytížení se snižuje a všichni hráči mají možnost  se ve volném čase i nadále zdokonalovat. Skatemill centrum Hradec Králové nabízí lekce hráčům Mountfield HK za sníženou cenu. Registrace a informace naleznete na http://hokej-hradec.cz/