Vážení rodiče,

do 15.2.2021 můžete, stejně jako v minulých sezónách, požádat o slevu na příspěvcích za vysvědčení ve výši 1000 Kč, pokud váš syn splňuje podmínky uvedené v: „Organizační_pokyn_k_vybírání_příspěvků_2020-2021„. S ohledem na omezení Covid-19 zašlete prosím  žádost s kopií vysvědčení emailem hlavnímu trenérovi (petr.lustinec@mountfieldhk.cz), který připojí svůj souhlas a poté předá panu Stehnovi. V žádosti musí být jméno hráče, rodné číslo a číslo účtu kam se v případě kladného vyjádření peníze pošlou.

Dopis_rodičům

 

Aktuality

AKCE Hejduk sport + MHK

Vstup na zápasy A týmu

S ohledem na opětovné zhoršení situace v souvislosti s šířením nemoci COVID-19 a následného omezení počtu diváků na utkání Extraligy mužů, se mění i vstup pro trenéry, vedoucí a hráče našich mládežnických kategorií. Vstup na utkání, bude umožněn jen tomu kdo bude mít platnou vstupenku!

Otevření stadionu pro veřejnost za dodržení některých nařízení!

https://www.mountfieldhk.cz/clanek.asp?id=Otevreni-stadionu-pro-verejnost-za-dodrzeni-nekterych-narizeni-10044

Lékařské prohlídky na sezonu 2020/21

Prosím o zajištění a předání dokladu o absolvování lékařské prohlídky do 31.8.2020. Od 6. třídy LMŽ je nutné vyšetření zátěžového EKG u sportovního doktora dle přílohy č. 11 RS a nařízení MŠMT v návaznosti na dotace klubům. Závěrem by mělo být napsáno, že váš syn je způsobilý hrát lední hokej.

Pokyny k vybírání příspěvků 2020-21

Organizační_pokyn_k_vybírání_příspěvků_2020-2021