Na příští týden máme rezervované venkovní kluziště v Malé Úpě: https://www.skimu.cz/novinky/kluziste-otevreno_99/
Abychom dodrželi aktuální opatření (a za předpokladu, že nepřijdou přísnější), můžeme hřiště využít vždy v počtu maximálně 6 osob, každý den 2×45 minut, celkem teoreticky 24  míst.

Pod tímto odkazem naleznete tabulku, kde prosím během zítřka do 20 hod vyplňte jméno hráče v termínu, ve kterém se chcete zúčastnit. https://drive.google.com/file/d/1v5GWve0xzXdObxzY15EGUl40I14PPaE7/view?usp=sharing. Případně se napište do neúčasti, ať vím, že s vámi nemám počítat. Následně volné termíny zaplníme (ve druhém kole) nebo nějakou rezervaci zrušíme.

Hřiště je malé, s nízkými brankami, brankáři nejsou potřeba – zúčastnit se mohou jako hráči v poli. Není nutné vozit celou výstroj, minimum jsou helma a rukavice. Aby to mělo i estetický rozměr tak vezměte zápasové dresy.

Zítra na tréninku nebo při nejbližší příležitosti prosím od každého hráče o 100 Kč na pokrytí nákladů na pronájem hřiště ve Vysoké n. L. 

 

 

Aktuality

AKCE Hejduk sport + MHK

Vstup na zápasy A týmu

S ohledem na opětovné zhoršení situace v souvislosti s šířením nemoci COVID-19 a následného omezení počtu diváků na utkání Extraligy mužů, se mění i vstup pro trenéry, vedoucí a hráče našich mládežnických kategorií. Vstup na utkání, bude umožněn jen tomu kdo bude mít platnou vstupenku!

Otevření stadionu pro veřejnost za dodržení některých nařízení!

https://www.mountfieldhk.cz/clanek.asp?id=Otevreni-stadionu-pro-verejnost-za-dodrzeni-nekterych-narizeni-10044

Lékařské prohlídky na sezonu 2020/21

Prosím o zajištění a předání dokladu o absolvování lékařské prohlídky do 31.8.2020. Od 6. třídy LMŽ je nutné vyšetření zátěžového EKG u sportovního doktora dle přílohy č. 11 RS a nařízení MŠMT v návaznosti na dotace klubům. Závěrem by mělo být napsáno, že váš syn je způsobilý hrát lední hokej.

Pokyny k vybírání příspěvků 2020-21

Organizační_pokyn_k_vybírání_příspěvků_2020-2021